Porady

Rolety SCREEN – dlaczego warto zdecydować się na ich zakup?

Najlepsze rozwiązania do domu są funkcjonalne, trwałe i estetyczne. Szukamy produktów, które pomogą nam w codziennym życiu, będą dostępne w dobrych cenach i zwyczajnie sprawdzą się w swojej roli. Do takich produktów należą właśnie rolety typu SCREEN, które znacznie poprawiają komfort życia, zwłaszcza podczas lata. Dlaczego warto zdecydować się na ich zakup? Oto kilka powodów, które przekonają Cię do nabycia swoich własnych rolet.

Doskonała termoregulacja

Jedną z największych zalet rolet SCREEN jest fakt, że dzięki ich zastosowaniu, możemy znacząco obniżyć temperaturę w pomieszczeniu w gorące dni lata. Pozwala to na obniżenie rachunków za klimatyzację i umożliwia swobodne funkcjonowanie w naszym domu, gdy temperatura na zewnątrz jest naprawdę wysoka.

Świetna widoczność

Wybór rolet SCREEN nie oznacza, że musimy rezygnować z pięknego widoku z okna na nasz ogród. Rolety blokują światło słoneczne aż do 75% – zapewniając przy tym świetną widoczność tego, co znajduje się na zewnątrz. Nie musimy iść na kompromisy – cieszymy się z dostępu do światła dziennego, przy jednoczesnej ochronie przed promieniami słonecznymi. Rolety posiadają kilka stopni przezierności, inaczej zwanych stopniem otwarcia, a także możliwość całkowitego zaciemnienia okna.

Źródło: WAKO rolety żaluzje

Moskitiera

Rolety SCREEN doskonale sprawdzają się także w roli moskitiery, skutecznie blokując wszelkie zanieczyszczenia oraz owady. Nie musimy inwestować dodatkowo w samą moskitierę – co jest wygodne i pozwala nam na zmniejszenie kosztów. W jednym produkcie mamy wszystko to, czego potrzebujemy.

Odporność na wiatr

Rolety oferowane przez WAKO rolety żaluzje są odporne na wiatr o prędkości do 145 km/h. Dzięki budowie rolety SCREEN, która mocno przylega do prowadnic, produkt ten skutecznie ochrania nasze okna, jest niezwykle wytrzymały i posłuży nam przez wiele lat.

Dopasowane do Ciebie

WAKO rolety żaluzje oferuje rolety typu SCREEN dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, co umożliwi Ci łatwe dopasowanie rolet do elewacji Twojego domu. Produkty znaleźć możesz w kilku różnych wymiarach. Warto także zauważyć, że tkaniny rolet są trudnopalne i antyalergiczne. Rolety SCREEN są świetną propozycją dla każdego domu, umożliwiając ochronę także dużych przeszkleń. Dzięki temu, że wykonane są ze świetnej jakości materiałów, będą stanowiły dobrą inwestycję na lata.

Źródło: WAKO rolety żaluzje

Skorzystaj z promocji!

Już teraz, w WAKO rolety żaluzje trwa promocja na rolety SCREEN. Skorzystaj z rabatu o wysokości 5%. Skontaktuj się ze sklepem pod numerem telefonu 601625817. Skorzystaj z rozwiązań szytych na miarę Twoich potrzeb.

Similar Posts