Porady

Oryginalne akcesoria łazienkowe dla wymagających

Oryginalne akcesoria łazienkowe dla wymagających

Idealne zaprojektowane i dopasowane do armatur – akcesoria łazienkowe Jaquar – wprowadzają elementy harmonii i powodują, że przestrzeń w łazience staje się idealna. Dopasowane wzornictwo ma ogromny wpływ na to, jak się czujemy – w relacjach z najbliższymi i z samym sobą.

Oryginale akcesoria łazienkowe Jaquar posiadają wszystkie niezbędne detale, jakie wpływają na funkcjonalność oraz estetykę łazienki. Na rynku dostępna jest cała masa akcesoriów łazienkowych, które mogą istotnie oddziaływać na wygląd danego wnętrza. Najlepiej jest kupić je od producentów sprawdzonych takich, jak firma Jaquar, która wyposaża ponad 2,4 mln łazienek rocznie. Dodając do tego 60 letni staż na rynku jest gwarancja, że ta strefa w domu będzie nam bliska, przyjazna i komfortowa.

Od kilku lat bije rekordy popularności Hygge. Ta duńska koncepcja stawia na  zadowolenie z życia dzięki drobiazgom i tworzeniu we wnętrzu przytulnej atmosfery dzięki m.in. harmonijnie zaprojektowanym akcesoriom łazienkowych. Taką właśnie łazienkę – pełną oryginalnych produktów można stworzyć dzięki marce Jaquar. Koszyk narożny, lustro kosmetyczne z uchwytem, haczyk podwójny, półka szklana, ramię do deszczownicy sufitowe, mydelniczki, wieszaki – to tylko niektóre z nich. Wszystkie są doskonałą syntezą formy i funkcji.

Wyselekcjonowane akcesoria łazienkowe, który wychodzą spod skrzydeł Jaquar są tworzone z  materiałów trwałych i wykonanych etycznie. W efekcie darzymy je większym szacunkiem, używamy z większą starannością, a dzięki temu łazienka, którą wypełniają – nabiera wartości.

W Jaquar żadne produkty nie powstają przypadkowo, bo producenci dobrze wiedzą jak harmonijny design jest ważny w życiu współczesnego człowieka z powodu chaosu, który panuje  w dzisiejszym świecie. Po prostu podświadomie dążymy do harmonii w domowym otoczeniu i szukamy najlepszych rozwiązań. Oryginalne akcesoria łazienkowe spełniają  globalne parametry ergonomii, wykończenia, materiału, bezpieczeństwa, wpływu na środowisko i funkcjonalności. W oryginalnych akcesoriach łazienkowych od Jaquar poszukiwanie najlepszych rozwiązań funkcjonalnych przy ich tworzeniu to podstawa. Wszystko po to, by dopasować się  do potrzeb i wymagań wymagających odbiorców.

Akcesoria łazienkowe od Jaquar są ładne i funkcjonalne, bo projektują je światowej sławy projektanci. Dodatkowo w Jaquar wykorzystuje się najnowocześniejsze procesy i sprzęt, a projektanci mają to, co najlepsze w nowoczesnej technologii. Takie innowacje, w połączeniu z najlepszymi umysłami w branży i rygorystyczną kontrolą jakości międzynarodowych standardów, zapewniają produkt końcowy, który ma zarówno wysoką funkcjonalności, jak i estetykę.

Klienci doceniają nie tylko ergonomiczność pomieszczenia, gdzie wyposażenie łazienki ułatwia im codzienne użytkowanie,  ale dzięki swojej funkcjonalności daje więcej czasu na odpoczynek. Wnętrza  łazienek Jaquar są właśnie dla konserów, którzy  za sprawą  skoordynowanego wzornictwa, które jest wspólne od baterii do umywalki, aż po ceramikę i akcesoria łazienkowe stworzą w łazience przestrzeń doskonałą.

Jaquar Group to firma założona w 1960 roku. Jej strategia opiera się na najwyższych standardach jakości, estetyce i dążeniu do przekraczania oczekiwań klientów. Obecnie Jaquar Group jest obecna w Polsce ze swoimi produktami w segmencie łazienek premium i luksusowych z markami Jaquar i Artize Zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i handlowego na całym świecie, jako jedno miejsce docelowe dla wszystkich produktów łazienkowych.

https://www.jaquar.pl/

Similar Posts