Porady

Pora na okienną rewolucje – Rolety Dzień Noc

Pora na okienną rewolucje - Rolety Dzień Noc

Jeśli szukasz stylowych przesłon okiennych, które zapewnią Ci prywatność przez całą dobę, jednocześnie wpuszczając światło i zatrzymując świat na zewnątrz w nocy, wybierz rolety dzień noc. Roleta ta zrewolucjonizowała sposób zaciemniania Twojej przestrzeni, a jednocześnie świetnie prezentuje się na oknie!

Absolutnie genialne rolety!

Świetna jakość. Łatwe do zainstalowania. Wyglądają zjawiskowo. Jest to kolekcja fantastycznie stylowych i uniwersalnych rolet, które będą równie dobrze wyglądać nie tylko w domu, ale i w biurze czy gabinecie.

Działają one na bardzo prostej zasadzie przemieszczania dwóch poziomych typów materiałów – siateczkowego transparentnego oraz ozdobnego o właściwościach zaciemniających, które można przemieszczać, podnosić lub obniżać w zależności od potrzeb.

Podczas zwijania naprzemienne pasy materiału przesuwają się względem siebie, aby przełączać się między blokiem przepuszczającym światło, a stylowym zestawem pasków zacieniających.

Dzięki wyjątkowym roletom dzień noc sami kontrolujemy, ile tego światła chcemy wpuścić do naszego pomieszczenia. Możemy ustawić je dokładnie tak, aby tylko częściowo zaciemnić wnętrze pomieszczenia, albo zaciemnić całkowicie. Bez względu na to, czy chcesz wpuścić światło, czy nie, rolety dzień noc pozwalają to zrobić dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu. Można w ten sposób uzyskać dwa oszałamiające style w jednej rolecie.

Dzięki roletom dzień i noc bez względu na porę dnia możesz cieszyć się słońcem, odrobiną prywatności, ale co najważniejsze, cieszyć się pełną kontrolą nad światłem wpadającym do domu.

Rolety dzień noc są nowym produktem na rynku europejskim, charakteryzują się wysoką wydajnością oraz jakością, jak również niecodziennym designem. Ich wygląd jest tak samo ważny, jak i działanie, dzięki użyciu odpowiednich typów materiałów. Wszystkie typy rolet dzień noc mają typową kombinację przesuwnych warstw: poziomej siateczkowej tkaniny w połączeniu z kolorowym materiałem.

W przypadku rolet dzień noc w kasecie elementy sterujące i wsporniki są ukryte w specjalnej kasecie dzięki temu są one jeszcze bardziej estetyczną opcją, która urzeka każdego kto ceni praktyczny styl.

Ekskluzywne rolety dzień i noc to wydatek, który zostanie zrekompensowany pełnym urokiem naszego okna.

Similar Posts