Porady

Jak powiedzieć „kocham” w nieoczywisty sposób? Poznaj nasze rady

Jak powiedzieć „kocham” w nieoczywisty sposób? Poznaj nasze rady

„Kocham” – to słowo znaczy tak wiele, ale często jest nadużywane albo istnieje też duża grupa osób, która ma problem z mówieniem o swoich uczuciach. Oczywiście zawsze trzeba pamiętać, że same słowa nie mają wartości, jeżeli nie idą za nimi gesty. Dlatego jeżeli jesteście już pewni własnych uczuć do drugiej osoby, to koniecznie wyznajcie miłość, ale nie musicie tego mówić, a możecie to pokazać. Jak? To nic trudnego…jeżeli przeczytacie nasz krótki poradnik. Dowiecie się także, dlaczego warto zakupić ramki 30×40, które na zdjęcia są wprost idealne, ale nie tylko.

Śniadanie u Tiffaniego? Nie! Bo śniadanie do łóżka

„Przez żołądek do serca” – tak mówiły nasze bacie, podobnie jak ich babcie i tak dalej. Wielu z nas słuchało romantycznych opowieści, jak to dziadek zasmakował w kuchni babci i od tego zaczęło się to uczucie. Obecnie w pędzie codziennego życia mało kto ma czas na gotowanie, a romantyczne gesty powoli przechodzą do lamusa. Po ciężkim dniu w pracy jedyne o czym myślimy to sen. Ale od czego jest weekend. Dlatego połączcie wolny czas oraz jedzenie oraz mądrości starszego pokolenia i wyjdzie Wam, że uczucie można ukazać przez przyrządzenie ukochanej osobie śniadania do łóżka. Nawet jeżeli macie dwie lewe ręce do gotowania, to zawsze możecie zrobić jedzenie z półproduktów. Jednak te własnoręcznie przyrządzone smakuje najlepiej. Polecamy Wam choćby przyrządzenie naleśników z bitą śmietaną, na których z czekoladowych liter możecie wykonać napis „KOCHAM CIĘ”. Czy może być coś bardziej romantycznego? Warto też o poranku przyrządzać swojej miłości kawę czy herbatę, ale tak bez marudzenia.

Odciążenie od obowiązków

Miłość można, a nawet trzeba okazywać poprzez gesty. W końcu to co sobą reprezentujemy czyni nas osobami, którymi jesteśmy. A więc jeżeli chcesz pokazać jak ważna jest dla Ciebie ta druga osoba, to warto choćby ją wyręczyć z obowiązków. Oczywiście nie możesz pójść za nią do pracy, ale możesz choćby posprzątać mieszkanie czy zrobić zakupy, a nawet przygotować obiad na cały tydzień (zawsze może to być catering – taka nasza mała rada). Taka pomoc w codziennych sprawach jest bardzo potrzebna, wszak pokazuje, że w waszym związku liczy się wzajemna pomoc, a nie ma tylko podziału obowiązków na to co moje i Twoje.

Prezent niespodzianka

Gest ma znaczenie, ale gest nie musi być kosztowny. Wystarczy tylko odrobina pomysłu i efekt wow jest gwarantowany. Otóż doskonałym wyborem jest też zakup prezentu. Warto choćby odpowiednio oprawić Wasze wspólne fotografie, choćby z pierwszego spotkania czy pierwszej wycieczki. Warto oczywiście znaleźć odpowiedni rozmiar ramki na zdjęcia. 30×40 będzie idealny. 30×40 ramki na zdjęcia  są też świetne na plakaty z napisami o miłości. Choćby taki jak: „always kiss me goodnight”. W tym krótkim napisie kryje się tak wiele: wyznanie miłości, zasada, że nie kładziemy się spać w gniewie, ale też pełne oddanie i obietnica wielkiego uczucia.

Pokaż, że słuchasz

Wiele kobiet ma pretensję do partnerów, że nie słuchają tego, co mówią. Trudno temu zaprzeczyć, skoro niektórzy panowie do teraz nie wiedzą, jak partnerka ma na drugie imię, ani też jaki ma kolor oczu. Dlatego Ty bądź inny i zacznij słuchać, choćby tylko po to, aby wychwycić, o czym marzy czy czego pragnie. Poznaj też Jej zainteresowania. Na podstawie tych informacji, a dokładnie ich interpretacji będziesz mógł podjąć decyzję, co zakupić. Jeżeli marzy o skoku na bungee, to skocz z nią. Jeżeli marzy o locie balonem – oczywiście koniecznie spełnij jej marzenie. A może po prostu chce przeczytać jakąś książkę? Wtedy wystarczy tylko ją zakupić. Może być zarówno w wersji papierowej, ale i audiobooku, którego będzie mogła słuchać podczas porannego joggingu. Zatem pokaż, że słuchasz. A tak poważnie panowie, koniecznie słuchajcie swoich partnerek. Choć zdajemy sobie sprawę, że czasem za dużo „gadamy”…ale to tylko dlatego, że chcemy byście wiedzieli, co dla nas ważne.

Prezenty, gesty czy słowa powinny zawsze wypływać z serca. A więc być potwierdzeniem Waszego uczucia i miłości. Czasami wystarczą drobne gesty żeby pokazać jak bardzo nam na drugiej osobie zależy. Tą zasadą zawsze się kierujcie.

Similar Posts