Dekoracje

Gadżety świetlne w domu

Gadżety świetlne w domu

Odpowiednie rozplanowane oświetlenie w domu to podstawa w procesie tworzenia dobrego klimatu. Rynek oferuje mnóstwo rozwiązań, które poza podstawowymi zwisami sufitowymi, czy nieśmiertelnymi kinkietami potrafią uczynić pomieszczenie mieszkalne prawdziwym domem. Zobacz, czym możesz sobie uprzyjemnić chwile relaksu w domowym zaciszu, a która z elektrycznych świetlnych nowinek ułatwi ci życie. Rzućmy nieco światła na propozycje gadżetów elektrycznych i przekonajmy, czym nieustannie zaskakują nowe technologie.

Zaprojektuj mi sny

Dziecięcy projektor to nieoceniony gadżet da każdego rodzica, który wyczerpał już cały repertuar środków sprzyjających zasypianiu rozbrykanych pociech. Tęcza, która rozbłyska feerią barw wprost nad głową malucha, albo stado jednorożców przebiegających nieopodal łóżeczka. To wszystko skryte w projektorze, niepozornym małym, zgrabnym i kolorowym urządzeniu zasilanym bateryjnie lub tradycyjnie na kablu. Projektory są dostępne w milionie kształtów i kolorów, zamknięte są w nich dowolne animacje i melodie, sterowane dwoma, najwyżej trzema przyciskami. Proste, a sprytne. To się liczy dla rodziców liczących po cichu na sen – mówi specjalista ze sklepu zpradem.pl.

Lustereczko, powiedz przecie…

To kosmetyczne cudeńko przyda się każdemu dbającemu o wygląd swojej twarzy. Wielokrotnie powiększające, przybliżane na wysuwanym i regulowanym wysięgniku, jest dodatkowo zaopatrzone z obu stron oświetleniem typu LED. Najczęściej zimna barwa światła pomoże bezlitośnie wychwycić najmniejsze niedoskonałości, a możliwość przyklejenia i zasilanie bateryjne pozwolą uniknąć kłopotliwego montażu, podłączenia do istniejącej sieci i często kończącego się pęknięciami wiercenia w kaflach. Stojące lub w formie kinkietu stanie się ozdobą łazienki i uprzyjemni oraz ułatwi czynności pielęgnacyjne, makijaż, czy golenie każdemu domownikowi.

Dekoracyjna ekologia, czy ekologiczna dekoracja?

Pomysłowość twórców dekoracji z elementami ledowymi nie ma granic. W ostatnim czasie na naszych parapetach bezsprzecznie króluje las w słoiku. To piękna alternatywa dla ogrodu, na który czasem, szczególnie w małym mieszkaniu czy mikroskopijnym balkonie nie jesteśmy sobie w stanie pozwolić. Autor lasu w słoiku-żarówce podświetlanej ledowo połączył oba ekologiczne i designerskie trendy wnętrzarskie. Dekoracyjne rośliny i kamienie otoczone szklaną kulą zachwycają niejednego obserwatora. W pełni bezpieczna, bo zasilana bateryjnie, może zawisnąć w pokoju tuż nad naszymi głowami w salonie, ale i w ogrodzie zadziwiać domowników pięknem nastrojowego światła po zmroku. To doskonały pomysł na prezent, którego kształt i wypełnienie zależy od gustu nabywcy.

Światło–nosisz je w książce

Kaganek oświaty chciał z pewnością nieść twórca gadżetu nieodzownego każdemu molowi książkowemu–zakładki do książki z wbudowaną lamką LED. Czytający wieczorami, przy nieodpowiednim oświetleniu wiedzą doskonale, o czym mowa. Ten sprytny wynalazek przyda się szczególnie podczas wyjazdów wakacyjnych, kiedy to znalezienie komfortowego i dobrze oświetlonego miejsca do czytania jest problemem. O tym samym pomyślą także podróżujący autokarem, czy samolotem. Zakładka przyda się również dyskretnym współlokatorom–amatorom nocnych seansów czytelniczych.

Korzystajmy z dobrodziejstw pomysłowych wynalazców, czytajmy i oglądajmy, co ma do zaoferowania rynek elektrycznych nowinek. Te, często maleńkie cudeńka mogą sprawić, że wielkie problemy znikną, jak za dotknięciem ledowej różdżki.

Similar Posts