Porady

Co sprawia, że krzesła Acorn dla seniorów cieszą się tak dużą popularnością?

Co sprawia, że krzesła Acorn dla seniorów cieszą się tak dużą popularnością?

Na rynku istnieje wiele rodzajów krzesełek ruchomych na schody, lecz większość klientów i tak wybiera windy angielskiej firmy Acorn. Dlaczego? Ponieważ zakup tych niezawodnych urządzeń to gwarancja bezpiecznego korzystania ze schodów przez długi czas. Nie bez znaczenia są także korzyści płynące ze współpracy z firmą Windy Schodowe. Zobacz, co możesz zyskać, zamawiając u nas krzesełko schodowe Acorn!

3 lata gwarancji na najlepsze krzesełko schodowe dla osoby starszej

Wiemy z doświadczenia, że angielskie windy dla seniorów rzadko ulegają usterkom. Przez cały rok 2019 nie odnotowaliśmy ani jednej reklamacji na komfortowy model Acorn Superglide 130. Właśnie dlatego postanowiliśmy sprzedawać go w ramach 3-letniej gwarancji.

Jako jedyna firma w Polsce oferujemy ją wszystkim klientom indywidualnym już w wersji standardowej, bez dodatkowych opłat. Kupując najnowszy model krzesła Acorn dla seniorów, możesz więc spać spokojnie i bez obaw cieszyć się funkcjonalnościami swojego krzesełka schodowego.

Różne opcje montażu krzesła Acorn dla seniorów

W ciągu naszej ponad 10-letniej działalności poznaliśmy wszystkie możliwości założenia angielskiej windy schodowej. Zakładamy ją wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz po lewej lub prawej stronie schodów. Dzięki temu możemy optymalnie umiejscowić tor jezdny krzesełka nawet wtedy, gdy z jednej ściany wystają półki lub inne elementy.

Potrafimy także przymocować szynę jezdną modelu Acorn Superglide 130 do ściany, choć standardowo montuje się ją bezpośrednio do stopni schodów. Zakładamy krzesełka dla seniorów nawet wtedy, gdy u dołu schodów znajdują się drzwi, które mogłyby haczyć o wystający tor urządzenia. Potrafimy rozwiązać ten problem, montując specjalną szynę z zawiasem.

Porządna winda schodowa Acorn pokona nawet długie schody

Angielski producent wciąż udoskonala swoje urządzenia, dlatego krzesełko Acorn Superglide 130 jest już czwartym modelem, który montujemy w polskich domach. W międzyczasie opanowaliśmy wszystkie metody zakładania wind krzesełkowych oraz opracowaliśmy kilka nietypowych rozwiązań. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie zlikwidować bariery architektoniczne związane zarówno z obecnością kilkustopniowych, jak i bardzo długich schodów.

Krzesełka schodowe Acorn są standardowo wyposażone w 5-metrową szynę jezdną, którą można dociąć lub przedłużyć do 6 metrów. Nasza specjaliści potrafią jednak wydłużyć szynę nawet do 8 metrów długości! Podejmujemy się tego wyzwania w przypadku niezbyt stromych schodów, z których korzysta senior ważący mniej niż 100 kg.

Krzesełko na schody Acorn dla osoby starszej dostępne 24 h

Z nowoczesnej windy krzesełkowej można korzystać codziennie, przez 365 dni w roku. Wygodne krzesełko osadzone na wagoniku jezdnym może kursować w górę i w dół nawet 10 lub 20 razy dziennie. Na tyle pozwalają bowiem akumulatory zasilające windę, które doładowują się pomiędzy przejazdami.

W razie usterki lub wyczerpania akumulatorów możesz zawsze liczyć na naszą pomoc – pracownicy Wind Schodowych odbierają telefony nawet w weekendy. Choć nasz zespół liczy tylko 9 osób, to przez cały czas pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Istnieje jeszcze jeden ważny powód, dla którego krzesło schodowe Acorn do transportu po schodach cieszy się tak dużą popularnością – niska cena. Skontaktuj się z nami, aby ją poznać i dowiedzieć się więcej o współpracy z firmą Windy Schodowe.

Zadzwoń pod nr:

+48 692 44 94 74 | +48 608 445 819 | +48 606 686 002
lub wyślij e-mail na adres: [email protected]

Zapraszamy!

Windy Schodowe

www.windy-schodowe.pl

Similar Posts