Ogród

Jaki grill gazowy wybrać? Sprawdź propozyje od Grillmajster.pl

Jaki grill gazowy wybrać? Sprawdź propozyje od Grillmajster.pl

Grillowanie to w sezonie wiosenno-letnim jedna z ulubionych form przyrządzania posiłków na świeżym powietrzu. Nie ma w tym nic dziwnego ponieważ dania z grilla, odpowiednio przyrządzone, mogą być pyszne, aromatyczne i zdrowe. Jaki grill gazowy wybrać, by móc czerpać zarówno przyjemność z gotowania na zewnątrz jak i wartości odżywcze z grillowanych dań? Które modele sprawdzą się najlepiej i na co warto zwrócić uwagę podejmując decyzje zakupowe?

W tym artykule przyjrzymy się bliżej sprzętom zasilanym gazem. Grille gazowe Weber cieszą się dużym zaufaniem wśród kupujących i budzą zainteresowanie zarówno osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z grillowaniem jak i doświadczonych pasjonatów oraz profesjonalistów.

Wśród głównych zalet grillów gazowych wymienia się łatwość i szybkość uruchomienia. To rozwiązanie jest bardzo  wygodne, ponieważ nie musisz martwić się o rozpałkę, węgiel czy brykiet oraz bałagan związany z rozpalaniem. Za jednym naciśnięciem przycisku grill gazowy Weber jest gotowy do pracy. Grille gazowe charakteryzują się też niskimi kosztami eksploatacyjnymi, ponieważ wystarczy jedynie raz na jakiś czas wymienić butlę z gazem. Ważne atuty zwiększające komfort użytkowania grilla Weber gazowego to również błyskawiczne rozgrzewanie, łatwa kontrola temperatury oraz szybkie czyszczenie.

Wszystkie grille Weber wykonane są z wysokiej  jakości materiałów i z wykorzystaniem zaawansowanej technologii, tak abyś mógł czerpać jak najdłużej pełną satysfakcję z gotowania na świeżym powietrzu. Obudowy grillów wykonane są  z wytrzymałej stali szlachetnej lub stali emaliowanej porcelaną. Choć większość z nas najchętniej grilluje w ciepłe i suche dni grille gazowe Weber sprawdzają się także w mniej korzystnych warunkach pogodowych. Jeśli tylko potrzebujesz, możesz je użytkować przy niskich temperaturach, deszczu czy śniegu.

Modele Genesis i Spirit posiadają wbudowany w pokrywę grilla termometr pozwalający kontrolę temperatury wewnątrz grilla. Rączki w pokrywach są solidnie wykonane i nie nagrzewają się. Poszczególne modele Weber, posiadają specjalne szyny Flavorizer Bars®, które zatrzymują cały aromat i odpowiadają za znakomity smak potraw. Grille posiadają też praktyczną tackę ociekową, która ułatwia usuwanie tłuszczu.
Wózki na grill charakteryzują się dużą stabilnością oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Z myślą o miłośnikach eksperymentowania w kuchni  stworzone zostały dodatkowe moduły kulinarne oraz  liczne akcesoria do grilla Weber, które czynią grillowanie przyjemniejszym i pozwalają na serwowanie niesztampowych dań.

W naszej ofercie niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się m.in.:

Grill gazowy Weber Q3200

To uniwersalny grill, który pozwala na komfortowe grillowanie w każdych warunkach. Posiada dwa mocne palniki i  z jednej  strony jest na tyle kompaktowy, że zmieści się na niewielkim tarasie, a z drugiej wystarczający by ugrillować na nim pieczeń. Posiada elektryczny zapłon, tacki ociekowe oraz miejsce przeznaczone na butlę z gazem.

Grill gazowy Spirit II E-210 GBS

Ten grill to wydajne i  kompaktowe urządzenie z dwoma palnikami ze stali nierdzewnej, wyposażone w funkcjonalne stoliki robocze, haczyki na akcesoria oraz kompatybilne z iGrill3. Przydatna jest też miska ociekowa na tłuszcz.

Grill gazowy Weber Spirit II E-310 GBS

To doskonała propozycja dla osób, które poszukują kulinarnych inspiracji i nowych smaków. Ten model posiada wyjątkowy ruszt żeliwny z powłoką porcelanową, pokrywę ze stali niskowęglowej, oraz wysokowydajny systemem palników GS4 ™ .  Jest wyposażony w detale zwiększające komfort użytkowania tj. haczyk na sztućce czy składany stolik boczny.

Grill gazowy Genesis® II EP-335 GBS

Ten model to rozwiązanie, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających kucharzy. Jego główne cechy to elektryczny zapłon Infinity, stożkowe palniki o dużej mocy oraz dedykowane szyny aromatyzujące. Do jego atutów zaliczają się również żeliwny ruszt, palnik Sear Station do dodatkowego zwiększenia ciepła oraz system GBS.

Szukasz dobrej jakości grilla? Sprawdź naszą ofertę. Zespół grillmajster.pl doradzi, który model będzie dla Ciebie najlepszy.

Similar Posts