Porady

Biurka Gamingowe

Biurka Gamingowe

Każdy z graczy, ma duże wymagania co do swojego biurka. Odpowiednie ustawienie, komfort i wygoda mogą zadecydować o wyniku emocjonującej rozgrywki. Dlatego kupując biurko gamingowe należy zwrócić uwagę na pewne aspekty. W tym artykule dowiesz się jak wybrać sprzęt dla ciebie oraz gdzie najlepiej takowy zakupić.

Budżet

Kupując biurko musisz wybrać takie, aby spełniało twoje wymagania i preferencje. Aby znaleźć to wymarzone, musisz ustalić parę rzeczy. Po pierwsze twój budżet. Obecnie biurko można kupić za nieco ponad 200 złotych. Będzie to prosta konstrukcja składająca się z blatu i wysuwanej pułki na klawiaturę. Jeżeli oczekujesz czegoś więcej będziesz musiał zainwestować.

Twój wzrost

Będzie to miało olbrzymie znaczenie dla twojej wygody. Niestety nie każdy model ma regulację wysokości, co może pokrzyżować ci plany. Biurko powinno mieć taką wysokość, abyś mógł w wygodny sposób postawić tam monitor i wszystkie inne akcesoria. Dla informacji podam, że górna krawędź monitora powinna znajdować się na wysokości oczu użytkownika.

Twoje oczekiwania

Każdy ma swoje preferencje. Jedni chcą mieć niebywale duży blat, inni natomiast coś minimalistycznego. Podczas wyboru musisz zwrócić uwagę na każdy detal, chociażby na możliwość podłączenia LEDów, regulację wysokości czy podłączenie ładowarki indukcyjnej. Biurko gamingowe będzie zapewne z tobą na lata, więc lepiej o to zadbać niż później żałować.

Wielkość biurka, a praca

Biurko nie musi ci służyć jedynie jako sprzęt do grania. Przy odpowiedniej wielkości blatu można pogodzić wiele prac na raz, np. naukę, czy bardzo dobrze idące na takim sprzęcie prace kreślarskie dla rysownika i architekta. Otwiera ono przed tobą nowe możliwości, których nie posiadają bardzo małe szare ciasne biurka.

Biurko z kółkami?

Na rynku są dwa modele z kółkami, które można bez problemu cały czas przestawiać i te postawione na stałe. Biurko gamingowe na kółkach sprawdzi się szczególnie jeżeli interesuje nas mobilność. Można w każdej chwili je przemieścić, dostosować się do panującej sytuacji w domu.

Organizacja kabli

O tym należy pamiętać szczególnie. Chyba nikt nie lubi pałętających się pod nogami kabli. Jest to bardzo uciążliwe oraz brzydko wygląda. Wybierając biurko należy zwrócić uwagę, czy takowe posiada jakieś zaczepy lub listwy, które schowają przewody. Będzie to lepsze niż podwiązywać je domowymi sposobami lub trytytką.

Materiał wykonania

Obecnie biurka gamingowe są budowane z wielu rodzajów materiałów. Najpopularniejsze to te drewniane, z tworzyw metalu, czy płyt MDF. Należy wybrać taki model, aby był on odporny na uszkodzenia.

Gdzie kupić?

Serdecznie zapraszam do sklepu Meble Akord. Znajdziecie tam państwo bardzo szeroki wybór biurek – https://sklep.akord.net.pl/89-biurka-gamingowe. Myślę, że w takim asortymencie, każdy znajdzie coś co odpowiada jego pracy i preferencjom.

Similar Posts