Budowa

Plisy okienne – do okna, które ma styl

Plisy okienne - do okna, które ma styl

Szukasz nowego rodzaju osłon okiennych? Pomyśl o plisach. Urzeknie Cię ich praktyczność, która pozwala wybrać w każdej chwili sposób, w jaki chcesz widzieć i być widocznym. Możliwe jest zatem dozowanie światła, dzięki specjalnemu mechanizmowi łatwo podnosisz i opuszczasz roletę oraz regulujesz jasność w pomieszczeniu. Plisy to idealne i skuteczne rozwiązanie do łączenia dekoracji i modulacji światła we wnętrzu.

Plisy okienne bo o nich mowa, zdobyły ogromną popularność i podbiły serca zarówno projektantów, jak i kupujących. Nadają się do okien o nietypowych kształtach.

Wygoda użytkowania: niezależnie od wielkości okna, plisy okienne, które można kupić tu:  https://www.karnix.pl/plisy-bezinwazyjne.html zapewniają nienaganne i stabilne składanie. Rozmiar po złożeniu markizy “na akordeon” jest minimalny, co pozwala na dowolną integrację z Twoim wnętrzem.

Plisy okienne są na tyle subtelną osłoną okna, że dobrze łączą się z dodatkowymi systemami – na przykład firanami lub zasłonami. Dzięki takiemu połączeniu zyskujemy aranżację okienną wygodną w użyciu, ale też bardzo dekoracyjną.

Plisowane żaluzje są wszechstronne i dają dużo swobody w zakresie układu i atmosfery.

Charakterystyczną cechą plis okiennych harmonijkowych, odróżniającą je od reszty przesłon okiennych jest możliwość osłaniania dowolnej części okna. Oznacza to, że odmiennie od standardowych rolet czy żaluzji, na dowolnej pozycji możemy ustawić zarówno prowadnicę dolną, jak i górną. To właśnie ta cecha systemu sprawiła, że plisy znalazły tak wielu zwolenników.

Różne typy plis okiennych mają wreszcie unikalne funkcje, które pozwalają znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojego domu, np.: możesz zasłonić dowolną część okna lub podnieść markizę nieco z dołu, a nawet obniżyć ją z góry. Za pomocą tych osłon można niezależnie otwierać górną i dolną część markizy.

Taka budowa plisy powoduje, że idealnie nadaje się ona do kuchni czy też jest to dobre rozwiązanie do salonu – dzięki któremu łatwo jest przesłonić tylko ten fragment okna, przez który wpadają oślepiające nas promienie. Plisy okienne pozwalają na komfortowy wypoczynek bez potrzeby zaciemniania całego wnętrza. Większość rolet można obsługiwać tylko od góry do dołu.

Plisy okienne są dostępne w różnych rozmiarach, najnowszych trendach i najpopularniejszych kolorach. Dzięki szerokiemu wyborowi wzorów i wystawnych tkanin, zawsze znajdziesz taką plisowaną roletę, która będzie pasowała do Twojego wnętrza i gustu.

Plisy okienne nadają się do wszystkich standardowych okien, na przykład do sypialni, jadalni, kuchni lub łazienki.

Zalety plis: prosty mechanizm, łatwe w utrzymaniu czystości, a pokryte powłoką antystatyczną – wtedy w ogóle się nie kurzą, zasłaniając dowolny fragment okna, pełnią funkcję zazdrostek, chronią i dekorują okno, nie blokują dostępu światła.

Similar Posts